PCIe X1 Gigabit Fiber Server Kaart Multi Mode 850nm LC Optische Transceiver Module

PCIe X1 Gigabit Fiber Server Kaart Multi Mode 850nm LC Optische Transceiver Module

Nieuw product

€98.63

€109.59

-10%

In prijs verlaagd!

Meer informatie

PCI-E X1 Gigabit Fiber Ethernet Card WGI210AS Multi Mode 850nm LC Optische Module
ongeveer Beschrijving:
poorten: SFP LC * 1 Bus Type: PCI-E X1 (2.1) 2.5GT/s Chipset: voor WGI210AS Overdrachtssnelheid: 1000 Mbps Type netwerk: Gigabit Fiber Ethernet transmissie Afstand: 62.5um 300 km, 50um 550 m Module Optische Transceiver: 1 x multi-mode 850nm Boot Rom: Ondersteuning BOOT ROM uitgezonden Vermogen: 1 W LEDs indicatoren: 1 x Led voor link/Activiteit Mode status Management Kenmerken: IPMI doorwerking via SMBus of NC-SI, iSCSI boot, WoL, PXE remote boot, VLAN filtering, NFS, VM ESXI5.5 netwerk normen: IEEE 802.1 p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.2, IEEE 802.3ac, IEEE 802.3az, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad ondersteuning systeem: Microsoft Windows 7 of Later Versie, SCO UnixWare * 7.x, Open Unix * 8.0, Novell ODI *, Novell Netware *, SUSE Linux Enterprise Server * 9.0, Red Hat Enterprise Linux * 4.0, Linux *, FreeBSD *, zon Solaris *, Microsoft DOS *, VMWare ESX *
u ontvangt:
1 x Gigabit Fiber Ethernet Card
1 x Lage Beugel
1 x Driver CD controleer foto voor meer details.

Tags: Goedkoop PCIe X1 Gigabit Fiber Server Kaart Multi Mode 850nm LC Optische Transceiver Module, Hoge Kwaliteit PCIe X1 Gigabit Fiber Server Kaart Multi Mode 850nm LC Optische Transceiver Module, Chinese Netwerk Kaarten Leveranciers.

Datasheet

Soort Unit stuk
Gewicht Pakket 0.35kg (0.77lb.)
Afmeting Pakket 20cm x 15cm x 4cm (7.87in x 5.91in x 1.57in)
Transmissiesnelheid 1200 Mbps
Modelnummer WYI210F
Type Bedraad
Draadloos protocol 802.11n
Merknaam h1111z
Certificering RoHS
Pakket Ja
Interfaces PCI Express
Soort Extern
Applicable Network Type Gigabit Ethernet
Toepassing Server
Lan Transmission Rate 1000M Ethernet
Lengte other
Wi-Fi Supported Frequency other
Adapter Socket SFP LC*1
Frequency Range Double frequency(2.4GHz, 5GHz)
Products Status Stock
Wireless Protocol 802.11a/b

Schrijf uw recensie

PCIe X1 Gigabit Fiber Server Kaart Multi Mode 850nm LC Optische Transceiver Module

PCIe X1 Gigabit Fiber Server Kaart Multi Mode 850nm LC Optische Transceiver Module

PCI-E X1 Gigabit Fiber Ethernet Card WGI210AS Multi Mode 850nm LC Optische Module ongeveer Beschrijving: poorten: SFP LC * 1 Bus Type: PCI-E X1 (2.1) 2.5GT/s Chipset: voor WGI210AS Overdrachtssnelheid: 1000 Mbps Type netwerk: Gigabit

Gerelateerde producten: